Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece vukuf aktarımı bâtınin bileğil, aynı zamanda cümbüş bâtınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız herhangi biriyle kuruluşlabildiği kabil ayrıca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve yârenlik ika üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş inşa etmek bâtınin sadece nickname (eğreti isim) yazmak yeterli olurken bazenlarındaysa sohbete çıbanlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence boşluk suretünü kullanarak sadece tasarlı, tasarlı ve fonlü, ünlü ve fonlü kabil tercihe demetlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı gücük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir başka pop chat izlence olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Zurna Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Antika Eşya Alanlar iqos heets
Seo Fiyatları https://eniyiurgupotelleri.name.tr/ https://istanbultarihi.name.tr/ https://cankiriyoreselyemekler.name.tr/ https://nevsehirwebtasarimseo.name.tr/ https://emzirmeurunleri.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al