Official

“Official” kelimesi İngilizce asıllı bir lafız olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “uhde” veya “iş” valörına hasılat. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na derece uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda idare ve hükümet çalışmalerinde kullanılırdı.

ılımlı Çağ süresince, “official” kelimesi, hükümet veya kilise aracılığıyla atanmış bir görevliyi tarif etmek bâtınin kullanılmaya esaslandı. Bu görevliler, örneğin büyüklük daireleri veya kiliselerde çeşitli çalışmalerle sorumlu olan kişilerdi.

Giderek, “official” kelimesi elan geniş anlamlar kazandı ve resmi veya salahiyettar bir konumda mevcut rastgele bir kişyerinde tarif etmek bâtınin kullanılmaya esaslandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi çoğu kez hükümet, spor veya iş dünyası kabil resmi bir konumda mevcut kişileri veya kurumları tarif etmek bâtınin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Giderek, lafız resmi veya salahiyettar bir konumda mevcut rastgele bir kişyerinde tarif etmek bâtınin kullanılmaya esaslamıştır.

Official

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Antika Eşya Alanlar iqos heets
Seo Fiyatları https://eniyiurgupotelleri.name.tr/ https://istanbultarihi.name.tr/ https://cankiriyoreselyemekler.name.tr/ https://nevsehirwebtasarimseo.name.tr/ https://emzirmeurunleri.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipçi satın al